Logo Torzym Inwestycje

Rok 2025 w gminie Torzym (wideo)

Kończący się rok był w gminie Torzym czasem intensywnej pracy, ważnych decyzji i realizacji zaplanowanych działań. Podjęte przez nas inwestycje są obecnie na różnych etapach – część z nich została już zakończona, w przypadku kolejnych złożyliśmy niezbędną dokumentację, a niektóre zadania zostały zaplanowane do realizacji w roku 2026.

Konsekwentnie realizujemy przyjętą na początku obecnej kadencji władz samorządowych strategię. Każda z inwestycji, które udokumentowane zostały w poniższym filmie wideo, to istotny krok w kierunku dalszego rozwoju gminy, poprawy jakości życia mieszkańców oraz wzmacniania lokalnej infrastruktury.

To działania, które przyniosą efekty zarówno dziś, jak i w kolejnych latach.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za zaangażowanie, współpracę i zaufanie.

Na rozpoczynający się właśnie rok 2026 składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju, pomyślności oraz wielu powodów do satysfakcji. Niech będzie to czas realizacji planów i nowych możliwości.

Szczęśliwego Nowego Roku życzą

Burmistrz Ewelina Niwald-Brzuśnian wraz z pracownikami urzędu.

Przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Siewierski.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności