Logo Torzym Inwestycje

Urząd Miejski w Torzymiu wdraża elektroniczny system obiegu dokumentów

W ramach działań zmierzających do unowocześnienia funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Torzymiu oraz usprawnienia obsługi mieszkańców, w najbliższych dniach (od 17 listopada) zaplanowano wdrożenie nowoczesnego, elektronicznego system obiegu dokumentów (EZD).

Rozwiązanie to umożliwi szybsze, sprawniejsze i bardziej wygodne załatwianie spraw zarówno przez mieszkańców, jak i pracowników urzędu.

Na początku listopada pracownicy urzędu uczestniczyli w szkoleniu właśnie dotyczącym Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD). Szkolenie to stanowi istotny element przygotowań do wdrożenia nowego systemu, który pozwoli na bardziej efektywne i przejrzyste zarządzanie dokumentacją urzędową.

Przejście na system EZD to kolejny krok w kierunku zwiększenia transparentności, dostępności oraz nowoczesności funkcjonowania administracji samorządowej. Celem podjętych działań jest dalsze podnoszenie jakości obsługi mieszkańców gminy Torzym.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności